Програма

18.05.2018 Friday, 18:00, Костинброд

БЕЛГИЙСКИЯТ КРАЛ

18.05.2018 Friday, 20:00, Костинброд

ПОТАПЯНЕ

19.05.2018 Saturday, 11:00, НЧ Родолюбие

СВЕТЪТ Е ГОЛЯМ И СПАСЕНИЕ ДЕБНЕ ОТВСЯКЪДЕ

19.05.2018 Saturday, 16:00, НЧ Родолюбие

БЕЗ МИЛОСТ

19.05.2018 Saturday, 18:00, НЧ Родолюбие

ПРОЕКТЪТ „ФЛОРИДА“

19.05.2018 Saturday, 20:00, НЧ Родолюбие

НЕЛЮБОВ

20.05.2018 Sunday, 11:00, НЧ Родолюбие

КВАДРАТЪТ

20.05.2018 Sunday, 16:00, НЧ Родолюбие

ЗА ТЯЛОТО И ДУШАТА

20.05.2018 Sunday, 18:00, НЧ Родолюбие

ПОТАПЯНЕ

07.06.2018 Thursday, 18:00, Габрово

ПРОЕКТЪТ „ФЛОРИДА“

07.06.2018 Thursday, 20:30, Габрово

ЗА ТЯЛОТО И ДУШАТА

08.06.2018 Friday, 18:00, Габрово

ПОТАПЯНЕ

08.06.2018 Friday, 20:00, Габрово

КВАДРАТЪТ

09.06.2018 Saturday, 16:00, Габрово

МАНИФЕСТ

09.06.2018 Saturday, 18:00, Габрово

БЕЗ МИЛОСТ

09.06.2018 Saturday, 20:00, Габрово

НЕЛЮБОВ

10.06.2018 Sunday, 18:00, Габрово

ИЗКЛЮЧИТЕЛНИЯТ (МОЯТ ГОДАР)

10.06.2018 Sunday, 20:00, Габрово

ПОСОКИ

11.06.2018 Monday, 21:00, Велико Търново

ПРОЕКТЪТ „ФЛОРИДА“

12.06.2018 Tuesday, 21:00, Велико Търново

ЗА ТЯЛОТО И ДУШАТА

13.06.2018 Wednesday, 21:00, Велико Търново

БЕЗ МИЛОСТ

14.06.2018 Thursday, 21:00, Велико Търново

НЕЛЮБОВ

15.06.2018 Friday, 21:00, Велико Търново

КВАДРАТЪТ

22.06.2018 Friday, 21:00, Костинброд

ПРОЕКТЪТ „ФЛОРИДА“

14.09.2018 Friday, 20:00, Костинброд

КВАДРАТЪТ